Kurzy plavání pro děti – zdokonalovací

Kurz je pro Vaše dítě vhodný, pokud už absolvovalo plavání pro děti I a jeho paní učitelka/pan učitel soudí, že je připraveno posunout se dál. Pokud jste u nás ještě neplavali, před přihlášením se, prosím, ujistěte, že Vaše dítě zvládne splývání bez dopomoci, umí plynule vydechovat do vody, zvládne skok a pád do vody a nemá problém s orientací pod hladinou. Plavání s pomůckou není překážkou (děti, které v hlubokém bazénu začínají plavou vždy nejprve u kraje a s pomůckami), ale každý žák by už měl ovládat kraulový a znakový kop ve správné poloze.
Pokud Vaše dítě při kopání couvá a neustále se snaží držet hlavu nad vodou, začnete v kurzu I. Přestup mezi kurzy je po dohodě možný i v průběhu pololetí.

Kurz probíhá v hlubokém bazénu a děti jsou rozděleny do dvou až šesti skupin podle dovedností a věku. Každá skupina má svou učitelku/učitele a vlastní plán výuky. Plavou v něm žáci až do 18 let, učí se všechny plavecké způsoby, startovní skok, obrátky, základy vodní záchrany, občas si vyzkouší i něco málo z jiných plaveckých sportů (skoky do vody, vodní pólo, akvabely).

Zdokonalovací kurzy
Kurzy probíhají:
po: 15:00
út: 18:15, 19:00
st: 18:15
čt: 15:00, 18:15, 19:00

Cena kurzu plavání

6 000,-/ školní pololetí